Головна » 2016 » Березень » 28 » РІШЕННЯ "Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель села Жереб'ятин"
Про затвердження технічної документації
з нормативної грошової оцінки земель
села Жереб'ятин Вороньківської сільської
ради Бориспільського район Київської
області

Розглянувши технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель села Жереб'ятин Вороньківської сільської ради Бориспільського району Київської області , розроблену ДП „Київський науково – дослідний та проектний інститут землеустрою”, позитивні висновки державної землевпорядної експертизи, керуючись ст..12 Земельного кодексу України, Законом України „Про оцінку земель” від 11.12.2003 року № 1378-1У, ст.. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, сесія сільської ради в и р і ш и л а :

1.Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель села Жереб'ятин Бориспільського району Київської області, якою визначено базову вартість одного квадратного метру земель села Жереб'ятин в розмірі 63,57 грн.\ кв. м.

2.Ввести в дію технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель села Жереб'ятин з 01 січня 2016 року.

Голова ради Н.І.Яструб

с.Вороньків