Головна » 2016 » Березень » 23 » Про скликання сьомої сесії Вороньківської сільської ради VII скликання
Про скликання сьомої сесії Вороньківської сільської ради VII скликання
Вороньківська сільська рада повідомляє, що 25 березня 2016 року о 14.00 годині відбудеться засідання сьомої чергової сесії Вороньківської сільської ради.
Порядок денний засідання сесії:
1. Про двомісячник благоустрою населених пунктів на території Вороньківської сільської ради.
2. Про виділення коштів сільської ради.
3. Про внесення змін до рішення сесії сільської ради "Про сільський бюджет на 2016 рік".
4. Про внесення змін до рішення сесії Вороньківської сільської ради № 1061-72-УІ від 17 липня 2015 року "Про надання погодження ТОВ "СЕНД МАРКЕТ" на користування надрами Вороньківського родовища пісків".
5. Про надання в суборенду частину приміщення аптеки в селі Вороньків по вулиці Центральній 1-м ТОВ "ДНК-Лабораторія" для медичної практики.
6. Про надання дозволу на оренду частини приміщення сільської ради ТОВ "Джет Нет".
7. Земельні питання.
Переглядів: 481 | Додав: anastasiya_mamaysur10 | Теги: березень2016, Сесія | Рейтинг: 0.0/0