Головна » 2016 » Березень » 16 » На березі Ікви
На березі Ікви

Увага!!! Назву газети для Вороньківської теритріальної громади ВИЗНАЧЕНО!.
   У конкурсі на кращу назву газети для Вороньківської територіальної громади взяли участь 107 учнів школи. Було подано понад 400 пропозицій. Найчастіше зустрічалися такі назви: "Вороньківські вісті", "Ворожниця", "Голос громади", "Вороньків - моя колиска". Були й кілька поетичних пропозицій: "Джерело Воронькова", Калиновий дзвін", "Сяйво Воронькова", "Шепіт Ікви".  Декілька варіантів комічних назв: "Сільські теревені", "Мега новості 2016", "Шалені новини по-вороньківськи". Частина учнів назвали газету не як сільську, а як шкільну: "Шкільні вісті", "Освіта школи", "Учнівські новини". Члени комісії опрацювали всі матеріали і розглянули всі анкети, подані учнями школи. Під час проведеного опитування більшістю голосів вибрали назву "На березі Ікви". Ця річка з давніх-давен слугувала вороньківцям. Назва самобутня, вміщує в себе і новини, і історію села, і сьогодення. Автором назви і ПЕРЕМОЖЦЕМ конкурсу стала учениця 8-А класу КОНОВАЛ ВІКТОРІЯВітаємо!!!!!!!

15 березня 2016 року в приміщенні навчального закладу відбулась лінійка, на якій були підбиті підсумки цього конкурсу. Переможець отримала сучасний планшет  з рук партнерів програми Мамайсура Антона Сергійовича та Алексєєва Олександра Михайловича. Сподіваємось, що приз вона використовуватиме для навчання. Гості радо привітали учнів та побажали їм нових успішних звершень.

Переглядів: 633 | Додав: svmarch | Рейтинг: 0.0/0